İnternet ve Ağ Teknolojileri

 

İçeriği Yazdır
→İnternet ve Ağ Teknolojileri (Türkçe)
→İnternet ve Ağ Teknolojileri (İkinci Öğretim)

Plato Meslek Yüksekokulu, Internet ve Ağ Teknolojileri Programı; ders içerikleri, konu derinliği ve eğitim metodolojisi açısından Türkiye Üniversitelerinde mevcut olan tek programdır. Programın hazırlanma aşamasında Türkiye Bilişim Sektöründe önde gelen birçok kişi ve kurumun görüsü dikkate alınmış, program hem bilişim hem de yükseköğrenim alanında uzman profesyoneller tarafından hazırlanmıştır.
 
Bu programı hazırlarken hedeflerimiz, ülkemizde yükseköğrenimin en büyük eksiklerinden olan teori ve pratik dengesi iyi planlanmış bir eğitim içeriği hazırlamak, daha da önemlisi bilişim sektörünün güncel kriterlerine uygun, sektörün ihtiyaçlarını karşılayıp bu ihtiyaçların üzerine çıkacak bilişim profesyonelleri yetiştirmekti.
 
Eğitim içeriğimiz, konu derinliğimiz ile bu hedefimizi yakalayarak essiz bir eğitim müfredatı ile çalışmalarımızı vizyon ve misyonumuzda belirttiğimiz kriterlerle sürdürüyoruz.
 
Plato Meslek Yüksekokulu, İnternet ve Ağ Teknolojileri Programı’ndan mezun olan her bir öğrencimizin ilerleyen dönemlerde bilişim sektörünün önemli pozisyonlarında, sektöre yön veren profesyoneller olacağına inancım tam. Bilişim dünyasında uzun süre görev yapmış uzman öğretim görevlerimizle öğrencilerimizi yetiştirdiğimiz bu programda akademik bilgilerin doğruluğunu yadsımadan, sektör realitelerine sıkı sıkıya bağlı, öğrencilerimizin yetkinliğini en yukarıya taşımayı hedefleyen bir eğitim vermekteyiz.
 
Bilişim dünyasında vizyonu ve bilgisi ile sektörde aranan uzmanlar olmayı hedefliyorsanız, Plato Meslek Yüksekokulu, İnternet ve Ağ Teknolojileri Programı sizler için doğru bir seçim olacaktır.
 
Bilişim Dolu Günler Dilerim.


Öğr. Gör. Erdal Can Yalçın
İnternet ve Ağ Teknolojileri Bölüm Başkanı
 
 
 
 

İletişim

Ayvansaray Caddesi   No:45, 34087    Balat - İstanbul